THE SOUND PROJECT to zespół, który oscyluje w klimatach jazzowo-popowych. W repertuarze grupy, można usłyszeć COVERY znanych utworów w poruszających, autorskich aranżacjach oraz twórczość własną.

THE SOUND PROJECT ma bogate dośwadczenie koncertowe. Zespół sprawdza się zarówno na dużych kameralnych imprezach jak i w średnich czy niewielkich klubach. Poziom gwarantowany jest obyciem muzycznym grupy. Tworzą ją bowiem profesjonalni muzycy, udzielający się w wielu projektach muzycznych i grający na wielu scenach.

sklad Romek Slefarski

name Romek Slefarski

Ceniony perkusista sesyjny, muzyk, aktor. Edukację muzyczną rozpoczął w Szkole Muzycznej II stopnia w Olsztynie, w klasie instrumentów perkusyjnych. Absolwent warszawskiej szkoły jazzowej na Bednarskiej, gdzie szkolił się pod okiem Czesława "Małego" Bartkowskiego (dyplom 2000 r.). Studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Jako muzyk sesyjny brał udział w nagraniu kilkunastu płyt, jak i ścieżek dźwiękowych do filmów, spektakli i reklam. Dzięki współpracy z Filharmonią Narodową współprowadził cykl koncertów dla dzieci i młodzieży, pokazujący w przystępny sposób czym jest muzyka jazzowa, a także czym jest perkusja.

powrót