THE SOUND PROJECT to zespół, który oscyluje w klimatach jazzowo-popowych. W repertuarze grupy, można usłyszeć COVERY znanych utworów w poruszających, autorskich aranżacjach oraz twórczość własną.

THE SOUND PROJECT ma bogate dośwadczenie koncertowe. Zespół sprawdza się zarówno na dużych kameralnych imprezach jak i w średnich czy niewielkich klubach. Poziom gwarantowany jest obyciem muzycznym grupy. Tworzą ją bowiem profesjonalni muzycy, udzielający się w wielu projektach muzycznych i grający na wielu scenach.

sklad Mariusz Michalski

name Mariusz Michalski

W czasie studiów na Politechnice Gdańskiej uczył się śpiewu w Gdańskim Studio Piosenki przy PRTV, w klasie Jacka Ujazdowskiego i Renaty Gleinert . W 1980 wygrał gdańskie kwalifikacje (w kategori solistów) do Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie ze swoimi autorskimi utworami ( jurorami w Gdańsku byli wówczas Jonasz Kofta i Jerzy Derfel).

Półfinalista (top 40) X-Factor - pierwszej polskiej edycji.

https://player.pl/programy-online/x-factor-odcinki,157/odcinek-4,S01E04,2599.html

To powrót po latach do miłości życia - śpiewania.

Śpiew to pasja, na której realizację ma obecnie nareszcie czas.Wiele lat też zastanawiał się nad powrotem.Swój powrót do śpiewania konsultował m.in.z Andrzejem Nanowskim,Anią Domżalską ,Janem Konopem-znkomitymi wykładowcami Akademii Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Gdańsku.(szukając potwierdzenia sensu swojej decyzji).

Pracował nad głosem z Hanią Woźniak.

 

powrót