THE SOUND PROJECT to zespół, który oscyluje w klimatach jazzowo-popowych. W repertuarze grupy, można usłyszeć COVERY znanych utworów w poruszających, autorskich aranżacjach oraz twórczość własną.

THE SOUND PROJECT ma bogate dośwadczenie koncertowe. Zespół sprawdza się zarówno na dużych kameralnych imprezach jak i w średnich czy niewielkich klubach. Poziom gwarantowany jest obyciem muzycznym grupy. Tworzą ją bowiem profesjonalni muzycy, udzielający się w wielu projektach muzycznych i grający na wielu scenach.

sklad Kazik Kaszubowski

name Kazik Kaszubowski

Gitarzysta basowy, muzyk sesyjny kompozytor i aranżer. W latach 90-tych XX w. członek czołowych trójmiejskich zespołów Gdańskiej Sceny Alternatywnej "Call System", "Garden Party", "Mayday". Obecnie współtwórca i uczestnik licznych projektów muzycznych o stylistyce: rock, pop, funk, jazz, blues, acustic i folk.

Artysta o bardzo bogatej "wyobraźni i wrażliwości muzycznej" umożliwiającej innowacyjne i odmienne wykorzystanie gitary basowej. W latach 2006-2009 współpracownik magazynu muzycznego "TOP GUITAR".

Udziela lekcji gry na gitarze basowej w ramach autorskiego programu edukacyjnego "BASS FOR YOU".

powrót