THE SOUND PROJECT to zespół, który oscyluje w klimatach jazzowo-popowych. W repertuarze grupy, można usłyszeć COVERY znanych utworów w poruszających, autorskich aranżacjach oraz twórczość własną.

THE SOUND PROJECT ma bogate dośwadczenie koncertowe. Zespół sprawdza się zarówno na dużych kameralnych imprezach jak i w średnich czy niewielkich klubach. Poziom gwarantowany jest obyciem muzycznym grupy. Tworzą ją bowiem profesjonalni muzycy, udzielający się w wielu projektach muzycznych i grający na wielu scenach.

sklad Anna Maria Mbayo

name Anna maria Mbayo

Wokalistka, kompozytorka, dyrygentka. Od najmłodszych lat uczyła się gry na fortepianie, a później saksofonie. Jednak jej największą pasją jest śpiewanie. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Ukończyła także z wyróżnieniem kierunek Prowadzenie Zespołów Śpiewaczych w Studium Muzyki Kościelnej w Opolu (2008), co pozwala jej z powodzeniem prowadzić warsztaty muzyczne dla chórów.

Choć jej największą pasją jest komponowanie i wykonywanie muzyki gospel, często występuje z repertuarem jazzowym, soulowym, funkowym, a także klasycznym. Ma na swoim koncie występy u boku takich muzyków jak m.in.: Janusz Szrom, Piotr Wojtasik, Billy Hart czy Billy Harper.

Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu oraz śpiewa w chórze Wrocław Gospel Choir. Jest również zapraszana jako solistka do współpracy z zespołami gospel, oraz jako instruktorka i dyrygentka do prowadzenia warsztatów muzycznych.

powrót